Zavřít nápovědu

DOSTUPNOST HŘIŠŤ

REGISTRACE

PŘIHLAŠENÍ
Zapomenuté heslo... Dnes je: 30.05.2024 08:15 NÁPOVĚDA

Vítáme Vás v rezervačním systému Vratislavice nad Nisou

 

Rezervační systém slouží pro správu a rezervaci sportovišť v našem areálu. Nyní se nacházíte v části pro neregistrované uživatele.

 

Na této stránce je možné prohlížet pouze dostupná hřiště a sledovat jejich obsazení.

 

 

Jednotlivá sportoviště z našeho areálu můžete vybrat pomocí roletky v horní části okna.

 

 

V hlavní části okna potom můžete sledovat dostupnost resp. obsazenost vybraného sportoviště v právě probíhajícím týdnu. K tomu slouží barevné rozlišení políček, která znázorňují hodiny u jednotlivých dnů. Jsou zde zohledněny veškeré již provedené rezervace registrovaných uživatelů a provozní doba příslušného sportoviště.

 

 

Pokud máte zájem o sportování v našem areálu v jeden určitý termín, využijte možnost kliknutí přímo na vybraný den v kalendáři v levé horní části okna.

 

Pokud si přejete zarezervovat hodinu na vybraném sportovišti, tak je nutné se registrovat.

 

 

V případě, že jste již registrovaným uživatelem, stačí po kliknutí na příslušnou hodinu vyplnit po vyzvání přihlašovací údaje nebo je přímo vyplnit v levé části hlavního okna.

 

 

V případě, že nepatříte mezi registrované uživatele, zahajte registraci pomocí odkazu v levé části okna.

 

K registraci je třeba nutné vyplnit Vaší e-mailovou adresu, která bude následně vždy sloužit zároveň jako Vaše přihlašovací jméno. Jako nutný údaj ještě vyplňte své jméno a příjmení. Telefonní číslo (mobil) je dobrovolný údaj, který bude využitý pouze v případě nenadálé události pro nutné sdělení obsluhou sportoviště. Zaškrtnutím políčka potom potvrdíte souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas s Podmínkami rezervačního systému Vratislavice nad Nisou. Registraci dokončíte kliknutím na ikonu „Registrovat uživatele“. Následně obdržíte na svoji uvedenou e-mailovou adresu přihlašovací e-mail, který bude obsahovat systémem vygenerované heslo k Vašemu účtu. Toto heslo si můžete hned při prvním přihlášení změnit.

 

 

FAQ – časté dotazy:

 

Nemohu se přihlásit do systému.

 

Pokud jste již registrovaný uživatel, zkontrolujte nejprve správnost přihlašovacích údajů (přihlašovacím jménem je Vaše e-mailová adresa) včetně platného hesla. Pokud jste si jisti správností údajů a přesto Vás systém neumí přihlásit, nechte si zaslat zapomenuté heslo na Váš e-mail a postupujte podle pokynů v obdržené zprávě.

 

K čemu zadávám při registraci svůj telefon?

 

Vaše telefonní číslo je při registraci nepovinný údaj. Provozovatel sportovního areálu však může Vaše telefonní číslo využít k poskytování informací o službách a akcích konaných v areálu Vratislavice nad Nisou formou obchodních sdělení. Mimo to bude Váš telefon použitý v případě, že by Vás chtěla obsluha sportoviště akutně kontaktovat v případě nenadále události – např. zrušení Vaší rezervace v příslušný den z technických důvodů apod. Proto je také vhodné uvádět zde číslo Vašeho mobilního telefonu.

 

Mezi sportovišti v roletce chybí hřiště, který bych chtěl/-a sledovat.

 

Rezervační systém Vratislavice nad Nisou má nastavená sportoviště, která jsou dostupná uživatelům z řad veřejnosti. Obraťte se proto se svou žádostí na provozovatele areálu na www.vratislavice.cz.